Фейгін про скандал із Савченко: Вона не послухала мене, і ось результат

Фейгін про скандал із Савченко: Вона не послухала мене, і ось результат

Укрінформ
Російський адвокат Марк Фейгін, який захищав Надію Савченко в російському суді, закликав українські слідчі і судові органи при обранні їй запобіжного заходу врахувати те, що відбувалося з нею після 2014 року.

Про це він сказав кореспондентові Укрінформу.

"Після того, як Верховна Рада дала дозвіл на арешт і притягнення до кримінальної відповідальності Надії Савченко, я не можу не відреагувати. Я багато разів говорив, що не вважаю, що маю право втручатися в справи всередині України, радити або критикувати дії влади або опозиції. Але тут випадок особливий - я все ж колишній адвокат Савченко і багато що зробив для її звільнення. Мені гірко спостерігати за фіналом цієї історії. Я закликаю українські слідчі і судові органи при обранні запобіжного заходу врахувати все, що відбувалося з Савченко з 2014 року: в'язниця, звільнення, запаморочення від уваги і людську дурість", - відмітив Фейгин.

Він нагадав, що раніше не раз критикував поведінку Савченко після звільнення і "заочно" висловлював їй, що її дії підривають зусилля із звільнення українських політв'язнів.

Читайте також: Савченко – в ізоляторі СБУ, під будівлею зібралися її прихильники

"Вона не послухала мене, і ось результат. Сподіваюся на гуманність і поблажливість по відношенню до Савченко з боку Української держави", - резюмував адвокат.

Як повідомляв Укрінформ, 22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Савченко.

Слідчий СБУ повідомив її про підозру в підготовці теракту в місті Києві, після чого депутат у супроводі правоохоронців відправилася в управління СБУ в м. Києві і Київській області для складання протоколу про затримання.

Перед цим Савченко залишила свою картку для голосування працівникам Апарату Верховної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-