Савченко

15 лютого 2019

Апеляційний суд продовжив арешт Савченко й Рубана

Апеляційний суд Чернігівської області задовольнив вимогу сторони обвинувачення і продовжив термін запобіжного заходу для народного депутата України Надії Савченко та Володимира Рубана і продовжив термін їх тримання під вартою на 60 днів - до 15 квітня.

14 лютого 2019

Справа Савченко-Рубана: суд задовольнив вимогу захисту про відвід суддів

Суддівська колегія Чернігівського районного суду Чернігівської області задовольнила заяву сторони захисту про відвід суддів у справі народного депутата Надії Савченко та екс-керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана. 

Одна із суддів у справі "Савченко - Рубан" узяла самовідвід

У Чернігівському районному суді, де сьогодні відбувається підготовче засідання у справі щодо народного депутата Надії Савченко і екс-керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, суддя Світлана Меженнікова взяла самовідвід.

11 лютого 2019

Верховний суд відправив справу Савченко-Рубана в Чернігів

Справа народного депутата Надії Савченко і екс-керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, підозрюваних у діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення влади, буде розглядатися в Чернігівському районному суді Чернігівської області.

07 лютого 2019

ЦВК відмовила Савченко в реєстрації кандидатом

Центральна виборча комісія відмовила народному депутату Надії Савченко та екс-народному депутату від Партії регіонів Володимиру Олійнику в реєстрації кандидатами на пост президента на чергових виборах 31 березня.

05 лютого 2019

03 лютого 2019

02 лютого 2019

30 січня 2019

Стало відомо, де судитимуть Савченко і Рубана

Військова прокуратура направила до Слов'янського міськрайонного суду Донецької області обвинувальний акт щодо народного депутата Надії Савченко і екс-керівника центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана.

26 січня 2019

21 січня 2019

Рубану вручили обвинувальний акт

Підозрюваному у підготовці теракту екс-керівнику центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану вручено обвинувальний акт.

21 грудня 2018

18 грудня 2018

Адвокат каже, що Савченко могла посприяти звільненню інших політв'язнів

Російський адвокат Ілля Новіков шкодує, що його колишня підзахисна Надія Савченко не зосередилася у 2016 році на звільненні з російських в'язниць інших політв'язнів Кремля, на що, на його думку, мала шанси.

05 грудня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-