Савченко

23 квітня 2019

Голова Миколаївської ОДА підтвердив відставку

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко підтвердив, що подав у відставку і висловив переконання, що майже замість усіх політиків, які сьогодні "діють" в області, повинні прийти молоді амбітні люди.

Савченко вважає, що у Венеційської комісії виникнуть питання до “мовного” законопроекту

Народний депутат Надія Савченко, яка у вівторок прийшла у Верховну Раду після виходу з-під варти, вважає, що у Венеційської комісії та інших міжнародних інституцій можуть виникнути питання до законопроекту «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Савченко розповіла про свої плани у політиці

Народний депутата Надія Савченко, яка у вівторок прийшла у Верховну Раду після виходу з-під варти, заявила про намір надалі продовжувати виконувати функції парламентарія та залишатися у політиці.

Савченко закликає депутатів відмовитися від недоторканності

Позафракційний народний депутат Надія Савченко розповіла, що з неї в повному обсязі знята депутатська недоторканність і закликала колег по парламенту проголосувати за позбавлення "імунітету" усіх депутатів.

Савченко прийшла в Раду

Позафракційний народний депутат Надія Савченко присутня на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок.

18 квітня 2019

16 квітня 2019

13 квітня 2019

12 квітня 2019

Справа Савченко-Рубана знову “переїхала” в інший суд

Київський апеляційний суд визначив підсудність провадження стосовно депутата Надії Савченко та екс-керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана за Броварським міськрайонним судом Київщини.

11 квітня 2019

08 квітня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-