SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Верховна Рада дала згоду на арешт Савченко - 22.03.2018 13:44 — Новини Укрінформ
Верховна Рада дала згоду на арешт Савченко

Верховна Рада дала згоду на арешт Савченко

Фото
1890
Ukrinform
Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Надії Савченко.

За відповідне рішення проголосували 291 парламентаріїв, повідомляє Укрінформ.

277 депутатів погодилися на затримання і 268 - на арешт Савченко.

Рада дала згоду на притягнення та арешт Савченко / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

Раніше у четвер Комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи парламенту визнав законними, достатніми та обгрунтованими усі три подання Генеральної прокуратури щодо народного депутата Надії Савченко - про її притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт.

Читайте також: Генпрокурор про плани Савченко: не військовий заколот, а терористичний переворот

Генеральний прокурор Юрій Луценко 15 березня у парламенті заявив про наявність у слідства незаперечних доказів того, що Савченко особисто планувала теракт у ВР. Того ж дня він направив до парламенту подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Савченко.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-