Недоторканність

11 вересня 2019

06 вересня 2019

05 вересня 2019

03 вересня 2019

Разумков - про скасування недоторканності: ВР зробила те, що не могла зробити понад 20 років

ВР довела, що здатна об'єднуватися заради результату й ухвалила закон про скасування депутатської недоторканності - крок, на який українська влада не знаходила політичної волі понад 20 років.

Закон про скасування депутатської недоторканності передали на підпис Зеленському

Закон про скасування депутатської недоторканності, який Верховна Рада ухвалила 3 вересня, вже підписав Голова ВР Дмитро Разумков і його направлено на підпис Президенту України Володимиру Зеленському.

Арахамія очікує на значну кількість резонансних справ після зняття недоторканності

Голова фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія не виключає, що через пів року правоохоронні органи порушать велику кількість кримінальних справ у зв’язку зі скасуванням депутатської недоторканності.

Зняття недоторканності: ВР має привести всі закони у відповідність до Конституції - депутат

Верховна Рада після внесених змін у Конституцію щодо скасування недоторканності народних депутатів повинна привести у відповідність до Основного закону всі закони, що враховують наявність депутатського імунітету.

Порошенко прокоментував голосування "ЄС" за скасування недоторканності

Фракція "Європейської солідарності" підтримала законопроєкт про скасування депутатської недоторканності, оскільки політики несуть спільну відповідальність, щоб забезпечити незалежність парламенту.

Скасування недоторканності: Разумков каже, що немає підстав іти до КСУ

Рішення про ухвалення закону щодо скасування депутатської недоторканності відповідає чинному законодавству, і у його противників немає підстав звертатися до КС щодо його неправомірного ухвалення.

Рада скасувала депутатську недоторканність

Верховна Рада ухвалила в другому читанні закон №7203 "Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)", який має набути чинності 1 січня 2020 року.

Зняття недоторканності стосується лише кримінальних злочинів - Зеленський

Президент Володимир Зеленський запевнив, що проєкт змін до Конституції передбачає зняття недоторканності з народних депутатів у разі вчинення ними кримінальних злочинів, депутатський індемнітет за політичні рішення залишається.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-