Семеро депутатів у лютому жодного разу не прийшли до Ради – КВУ

Семеро депутатів у лютому жодного разу не прийшли до Ради – КВУ

Укрінформ
Семеро народних депутатів України не були офіційно зареєстровані на жодному пленарному засіданні Верховної Ради в лютому.

Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України"

"Це Євген Бакулін ("Опозиційний блок"), Олесь Довгий ("Воля Народу"), Вадим Рабінович ("Опозиційний блок"), Дмитро Ярош (позафракційний), В'ячеслав Константіновський (заявив про складання повноважень), а також депутати-втікачі Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Вони пропустили всі засідання ВР, за даними письмової та електронної реєстрацій. Вказані нардепи пропустили засідання з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Парубій закликає депутатів та експертів долучитись до реформування Ради

Загалом лише половина депутатів (198 із 423) були зареєстровані на всіх засіданнях в лютому. Найбільше депутатів відвідали ранкове засідання 6 лютого, найменше - ранкове засідання 9 лютого.

Серед фракцій та груп ВР найвищі показники відвідування в "Народного фронту", "Самопомочі" та Блоку Петра Порошенка. В середньому в залі парламенту було письмово зареєстровано 83% депутатів НФ, 81% - "Самопомочі", 80% - БПП, 78% - Радикальної партії Олега Ляшка, 75% - ВО "Батьківщина", по 69% - "Опозиційного блоку" та "Відродження".

Найнижчі показники відвідування у депутатів групи "Воля народу". У залі парламенту письмово було зареєстровано в середньому 59% депутатів.

Усього в лютому відбулося дев'ять пленарних засідань ВР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-