Геращенко оцінила вплив дочасних виборів на політиканів - 27.02.2018 11:24 — Новини Укрінформ
Геращенко оцінила вплив дочасних виборів на політиканів

Геращенко оцінила вплив дочасних виборів на політиканів

538
Ukrinform
Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що дочасні парламентські вибори показали б реальну оцінку суспільства діям багатьох українських політиків, а також чим насправді ті займалися останні чотири роки.

Таку думку вона висловила у Facebook.

"Дочасні вибори показали б одну дуже показову й очевидну річ: що більшість так званих незалежних активістів насправді всі ці 4 роки займалися чистою політикою, використовуючи подвійні стандарти, підігруючи симпатичним їм партіям, з якими збираються йти на вибори; критикували владу не як сторонні спостерігачі й неурядовий незаангажований контролер, а як політичні опоненти, які прагнуть прийти до влади, які весь цей час займалися реальною політикою, але чомусь називали себе громадськими активістами. Вангую, всі вони будуть в політичних списках строкатої найопозиційнішої опозиції", - написала Геращенко.

Вона піддала критиці тих народних депутатів, які ще нещодавно вимагали дочасних виборів, а нині заявляють про їх неприпустимість і називають провокацією.

"Цікаво спостерігати, як лідери фракцій тих, хто ставили намети (й досі їх не поприбирали, до речі) на Грушевського з криком "дайош дочасні вибори Ради", тепер на погоджувальній говорять про неприпустимість дочасних виборів, мовляв, це провокація. Виходити з коаліції - не провокація, щодня змагатися в сценарії "чим гірше - тим краще" - не провокація, перекрита півроку центральна вулиця, де в наметі жодного разу не ночував депутат-редутник - не провокація, а почути оцінку суспільства своїм діям - провокація", - зазначила перший віце-спікер.

На її переконання, вибори - це завжди гарний шанс перевірити рейтинги і прозвітувати про зроблене.

Читайте також: Дострокові вибори паралізують реформи в країні на рік - Парубій

Як повідомляв Укрінформ, голова Верховної Ради України Андрій Парубій 26 лютого виступив проти проведення дострокових парламентських виборів. Він заявив, що у разі проведення дострокових виборів втілення усіх важливих реформ, прийняття яких очікується у Верховній Раді, буде призупинене на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>