У Варшаві стверджують, що кризи у відносинах з Україною немає

У Варшаві стверджують, що кризи у відносинах з Україною немає

755
Укрінформ
Заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький наголосив, що кризи в польсько-українських відносинах немає.

Про це він сказав під час конференції “Російська агресія в Україні. Баланс і перспективи”, що відбувається в понеділок у Варшаві, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Ми часто чуємо у ЗМІ про кризу в українсько-польських відносинах, якої немає”,- підкреслив Ціхоцький.

Він зазначив, що ніхто не хоче побачити скільки позитиву є у відносинах, наприклад щодо підтримки Варшави у відновленні нормального життя на Донбасі. Він звернув увагу, Польща має найбільше, після Великої Британії, представництво у СММ ОБСЄ на Донбасі (понад 40 осіб).

За його словами, Варшава також інвестує у розвиток малого бізнесу на сході України, відбудову зруйнованих шкіл на Донбасі, зокрема в Авдіївці.

Читайте також: Дискусія про миротворців ООН не наближає мир на Донбасі - МЗС Польщі

Ціхоцький підкреслив, що у польсько-українських відносинах спостерігається тісна військова та військово-технічна співпраця, що можна назвати “братерством по зброї”.

Заступник глави МЗС Польщі назвав “багатообіцяючими” перспективи існування спільної польсько-литовсько-української бригади (ЛитПолУкрбриг). Він зауважив, що підрозділи бригади вже чергували у бойовій групі “Вишеградської четвірки”.

Ціхоцький наголосив, що Варшава ніколи не погодиться на політику: “давайте відмінимо санкції проти Росії, оскільки вони не діють”. Він додав, що Варшава також ніколи не сприйме аргумент про необхідність послаблення тиску на Росію, оскільки Україна нібито ніколи не стане членом ЄС та НАТО. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-