Рада Європи визнає значний прогрес України в реформах - Кулеба

Рада Європи визнає значний прогрес України в реформах - Кулеба

1707
Укрінформ
У Раді Європи визнають, що Україна за останні чотири роки досягла значного прогресу в реформуванні.

Про це поінформував Постійний представник України при Раді Європи, посол Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Минулого тижня ми ухвалили новий план дій Ради Європи для України. Це документ, який пропонує підтримку реформ на чотири роки. І там чітко написано, що цей план дій виходить з того, що за останні чотири роки Україною досягнуто "значного прогресу в реформуванні". Тобто вони визнають, що є значний прогрес, перераховують сфери, де він є, і продовжують підтримувати ці реформи", - зазначив Кулеба.

Читайте також: Рада Європи затвердила план дій для України на чотири роки

Зокрема, за його словами, в Раді Європи позитивно оцінюють судову реформу, проведення децентралізації та створення Суспільного мовлення в Україні.

"Судову реформу Рада Європи оцінює позитивно і буде продовжувати підтримувати цей проект. Дуже позитивно оцінюється реформа децентралізації - вона вважається однією зі зразкових реформ взагалі, не лише в Україні, а й в Європі. І позитивно, до речі, оцінюється реформа зі створення Суспільного телебачення в Україні", - уточнив постпред України при РЄ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-