Кабмін розгляне зміни до закону про боротьбу з тероризмом

Кабмін розгляне зміни до закону про боротьбу з тероризмом

1074
Укрінформ
Кабінет міністрів на засіданні у середу має розглянути та погодити законопроект про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо уточнення суб’єктів боротьби з тероризмом.

Як зазначається у порядку денному засідання, оприлюдненому на Урядовому порталі, представлятиме законопроект міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Крім того, міністр освіти і науки Лілія Гриневич представить законопроект про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державні нагороди України", міністр культури Євген Нищук - проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини у сфері охорони культурної спадщини та статті 44 Закону України "Про охорону культурної спадщини".

Віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко має намір презентувати колегам законопроекти "Про добровільне об’єднання територіальних громад щодо фінансової підтримки державою добровільного ОТГ сіл, селищ, міст", а також "Про засади адміністративно-територіального устрою України".

Після погодження уряд внесе ці законопроекти на розгляд Верховної Ради.

Читайте також: Британія очікує від уряду Гройсмана прискорення реформ

На засіданні міністри також планують ухвалити постанову про проведення огляду видатків бюджету в окремих сферах, внести зміни до класифікатора звернень громадян.

Мають бути також врегульовані деякі питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-