Підсумком року є Мінськ, звільнення заручників, десятки візитів на Донбас, понад сто міжнародних зустрічей...

Підсумком року є Мінськ, звільнення заручників, десятки візитів на Донбас, понад сто міжнародних зустрічей...

Блоги
925
Ukrinform
5 лютого починається нова сесія ВР.

Згідно з законом, оприлюднюю свій депутатський звіт за попередню сесію і за 2017 рік.

ЗВІТ

Протягом року було внесено 23 законопроекти, 8 із них стали законами. Також подала 25 депутатських запитів.

На мою приймальню надійшло і було розглянуто понад 1000 звернень та листі.

Повний перелік моїх законодавчих ініціатив – на сайті ВР.

В Черкасах продовжує працювати моя громадська приймальня. Адреса: Черкаси, вул. Благовісна, 170. Минулого року прийнято та опрацьовано 793 звернень від мешканців обласного центру та Черкаської області.

Протягом 2017 взяла участь більше, аніж у 100 міжнародних зустрічах з представниками урядів та парламентів зарубіжних країн, представниками міжнародних організацій та дипломатичних місій. Моя ключова задача і місія на цих зустрічах – інформування про безпекову і гуманітарну ситуацію на Донбасі, робота Мінських груп, питання звільнення заручників, порушення прав людини на окупованому Донбасі і в Криму.

Також мала візити до Грузії, Німеччини, Бельгії, Франції, Великобританії та США.

Разом з колегами є членом украінськоі делегаціі в ПАРЄ, ПКА з Європарламентом. Україна – ЄС" .

Як перший віце-спікер є Співголовою міжпарламентської ради Україна-НАТО.

Як український представник групи з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи (ТКГ) проягом року взяла участь в 22 засіданнях групи, кількох скайп-конференціях, заради ключового. Нам вдалося звільнити у грудні 2017 – січні 2018 75 українських заручників з ОРДЛО!

Також вдалося вирішити низку інших гуманітарних питань, зокрема, обмовитися про поточний ремонт пішохідного мосту в Станиці Луганській за участі МКЧХ.

Як Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях протягом року здійснила більше 30 робочих візитів на Донбас. Дякую колегам, в першу чергу Марії Іоновій та Ірині Луценко, з якими разом ми працювали над вирішенням гуманітарних проблем та допомогою цивільним і військовим. Також більшість цих поїздок була спільна з представниками країн ЄС, робимо все, аби наші партнери на власні очі побачили гуманітарні наслідки розв'язаної РФ війни проти Украіни.

З колежанками ми предалиив у зону АТО тепловізори, біноклі, іншу техніку для 72 бригади, комп’ютери і техніку для оснащення КПВВ, передано автомобіль швидкої допомоги для 92-ї бригади в Донецькій області, книги, ліки, продукти, предмети гігієни, інша допомога для військових частин, якими опікуємося. Також, було організовано доставку тестерів для зв’язківців, залізного скотчу для саперів, перфораторів для пробивання бійниць, акумуляторів для дизель генераторів, принтерів, навушників та телевізорів. В рамках благодійної акції ініційованої Держкомтелерадіо «Бібліотечка для Донбасу» шкільним і місцевим бібліотекам Донбасу, а також військовим частинам передано близько 500 книжок.

Як членкиня МФО «Рівні можливості» з колежанками працюємо над забезпеченням рівних прав і можливостей для чоловіків і жінок, над подоланням гендерних стереотипів і сексизму.

30 жовтня ц.р. у Лондоні від Спеціального представника Діючого голови ОБСЄ з гендерних питань Мелані Вервір отримала міжнародну відзнаку за миротворчі зусилля «2017 Global Trailblazer Award».

З 2005 року щомісяця частину зарплати перераховую на онкологічне відділення дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Гроші, які виділяються на здійснення депутатських повноважень, передаю сім’ям з тяжкохворими дітьми.

Окремо опікуюся сім`ями незаконно утримуваних в ОРДЛО та Російській Федерації громадян України. Щомісяця провожу зустрічі з членами родин заручників, намагаюсь допомогти їм у вирішенні соціально-побутових та медичних проблем.

Ірина Геращенко
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-