Кабмін звільнив Насірова

Кабмін звільнив Насірова

Укрінформ
Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо звільнення з посади відстороненого очільника ДФС Романа Насірова на підставі висновку Національного агентства з питань державної служби.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми направили у Державну комісію звернення, подання. Державна комісія дала свій висновок щодо звільнення Насірова з посади, тому ми приймаємо сьогодні це рішення... Порядок денний і перелік кадрових питань вирішено, узгоджено", - сказав Гройсман.

Укрінформ намагається з'ясувати деталі.

Як повідомляв Укрінформ, 25 січня Кабінет міністрів направив подання на звільнення з посади відстороненого очільника ДФС Романа Насірова на перевірку до Національного агентства з питань державної служби.

Читайте також: Через незвільнення Насірова на Кабмін подали до суду

Закон передбачає таку процедуру: внесення подання до держслужби, держслужба вносить подання уряду, а уряд ухвалює рішення.

17 січня міністр фінансів Олександр Данилюк порушив питання про звільнення Насірова через подвійне громадянство, що було підтверджено Британією. Гройсман тоді відповів, що чекає від Мінфіну офіційного подання, після чого Насіров буде звільнений з посади.

18 січня Міністерство фінансів направило уряду подання про звільнення Насірова. Як вказується у поданні, підставою для цього стала інформація, отримана від посольства Великої Британії в Україні про наявність у Насірова громадянства Британії.

Насіров, у свою чергу, заявив, що вважає незаконною ініціативу Данилюка щодо його звільнення і подав до ГПУ заяву про вчинення злочину Данилюком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-