Президент спростив видачу ліцензій на українське мовлення у зоні АТО�

Президент спростив видачу ліцензій на українське мовлення у зоні АТО

875
Ukrinform
Президент підписав закон, що передбачає спрощення видачі тимчасових ліцензій на телерадіомовлення в зоні проведення АТО та прикордонних районах.

Про це інформує прес-служба глави держави. 

“Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в АП, метою цього закону є забезпечення безперервності мовлення телерадіоорганізацій і трансляції їх програм для населення шляхом запровадження механізму прискореної видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення на територіях, найбільш вразливих до зовнішнього негативного інформаційного впливу, а також визначення особливих умов щодо переходу від аналогового до цифрового мовлення в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Читайте також: "Тризуб ФМ" отримав дозвіл на мовлення в зоні АТО

Документом запроваджується процедура надання дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення, зокрема таких, що межують з тимчасово окупованою територією України - Автономною Республікою Крим та містом Севастополь, окремими районами Донецької і Луганської областей, а також прикордонними районами України, на які з території сусідніх держав засобами ефірного телерадіомовлення поширюються програми держави-агресора.

Зокрема, законом доповнюються регуляторні повноваження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення можливістю надавати дозволи на тимчасове мовлення.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 8 грудня 2017 року ухвалила закон № 6565 “Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України”. За відповідне рішення проголосував 241 народний депутат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-