Джонсон: Україна за останній рік зробила більший поступ, ніж за попередні 25

Джонсон: Україна за останній рік зробила більший поступ, ніж за попередні 25

Укрінформ
Україна у своєму реформуванні зробила більший поступ за останній рік, ніж за попередні 25 років.

Перед Києвом ще багато викликів у здійсненні реформ, а Лондон підтримує всі перетворення в Україні та територіальну цілісність країни. Про це в інтерв’ю РАР перед  польсько-британськими міжурядовими консультаціями в четвер у Варшаві заявив глава МЗС Великої Британії Боріс Джонсон.

“Ця країна здійснила великий поступ, який потрібно відзначити: більше реформ було здійснено впродовж останнього року, ніж за попередні 25 років”, - заявив Джонсон, додавши, що зміни в Україні - це постійна робота.

Він зауважив, що перед українцями ще дуже багато роботи, і висловив занепокоєння “рівнем корупції та деякими аспектами керування країною”.

“Ми працюємо з українським урядом, надаючи йому поради і підтримку. Думаю, що це те, чого він справді потребує, і Польща відіграє в цьому важливу роль”, - наголосив глава британської дипломатії.

Джонсон нагадав, що цього року він разом з польським колегою Вітольдом Ващиковським відвідував Україну, аби продемонструвати “солідарність і спільний захист суверенітету і незалежності країни”.

Читайте також: Нацрада реформ назвала ТОП-5 "економічних супротивників" України

Глава британської дипломатії підкреслив, що Лондон рішуче підтримує права країн колишнього СРСР щодо вільного і демократичного вибору свого майбутнього. Зокрема, це стосується того, чи вони хочуть бути членами НАТО та ЄС. 

“Ми віримо в ці свободи і будемо їх рішуче захищати”, - наголосив Джонсон. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-