Нацрада реформ назвала ТОП-5 "економічних супротивників" України

Нацрада реформ назвала ТОП-5 "економічних супротивників" України

974
Ukrinform
Офіс підтримки Національної ради реформ представив аналітичний звіт "Національний економічний прагматизм", присвячений світовим практикам захисту національного виробника.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми вирішили дослідити, що роблять інші країни. Ми б хотіли в результаті дискусії запропонувати подивитися на світовий досвід і спробувати заглибитися і запропонувати різні прагматичні моделі. Є поганий досвід - і про нього також треба знати, є і ефективний", - заявив секретар Нацради реформ, заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

В звіті проаналізували, як підтримують власних виробників у США, Індонезії, Німеччині та Туреччині.

Як зазначають автори звіту, команда зібрала усі необхідні факти, цифри для створення підгрунтя для подальшої дискусії і, як наслідок, вироблення політики.

"Україна не використовує потенціал підтримки національного виробника. Країна найбільше витратила не на розвиток конкурентноздатності, а на підтримання статусу-кво у неконкурентоспроможних галузях та у неконкурентоспроможній політиці", - підводять підсумок в аналітичному звіті.

Читайте також: Шимків каже, що ще 2015-го попереджав Facebook про ботферми і тролів Кремля

Також у документі фахівці виокремили економічних супротивників України. Серед них у ТОП-5 ввійшли: Росія, Китай, Франція, Німеччина та Білорусь.

За словами авторів проекту, така ситуація з економічними супротивниками України пояснюється в першу чергу військовим протистоянням з північним сусідом та економічною експансією КНР.

Звіт підготувала команда підтримки Національної ради реформ під редакцією Ганни Чухай.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-