«Опора» просить депутатів пошукати альтернативу мажоритарці

«Опора» просить депутатів пошукати альтернативу мажоритарці

Укрінформ
Громадянська мережа «Опора» закликає народних депутатів до четверга зареєструвати законопроекти щодо зміни виборчої системи на виборах як альтернативу законопроекту №7366, що передбачає введення мажоритарної системи на цих виборах.

Про повідомляється на сайті «Опори». 

«Громадянська мережа "Опора" закликає народних депутатів України оперативно зареєструвати альтернативні законопроекти, аби при розгляді цього питання у стінах парламенту не відбулось безапеляційного голосування за законопроект, що не відображає всіх позицій щодо виборчої системи в Україні», - наголошується в повідомленні.

Водночас організація зазначає, що у вівторок до Апарату Верховної Ради України був поданий на заміну законопроект №7366 про вибори народних депутатів України за мажоритарною системою. Сам проект був зареєстрований ще 6 грудня. «Таким чином, завтра, 20 грудня - останній день подання альтернативних законопроектів від народних депутатів», - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, законопроект №7366 був зареєстрований 6 грудня. Більшість серед авторів законопроекту складають депутати-мажоритарники.

Читайте також: Парубій про оновлення ЦВК: питання "зрушило з мертвої точки"

20 листопада Рада підтримала в першому читанні проект Виборчого кодексу №3112, внесений Андрієм Парубієм, Олександром Черненком, Леонідом Ємцем.

Ним передбачається введення пропорційної виборчої системи з відкритими списками на парламентських виборах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-