Венеціанська комісія наполягає на створенні в Україні Антикорупційного суду - 15.12.2017 12:38 — Новини Укрінформ
Венеціанська комісія наполягає на створенні в Україні Антикорупційного суду

Венеціанська комісія наполягає на створенні в Україні Антикорупційного суду

965
Ukrinform
Президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо сподівається на ухвалення Верховною Радою закону про Антикорупційний суд.

На цьому він наголосив під час виступу на заході з нагоди початку роботи нового Верховного суду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я дуже вам раджу створити цей Антикорупційний суд і я сподіваюсь, що Верховна Рада більшістю підтримає створення такого суду», - зазначив президент Венеціанської комісії.

При цьому він спрогнозував тиск на суддів цього суду в разі його створення. 

«Судді, які будуть працювати там, будуть, звичайно, мати дуже серйозний тиск. Їм буде дуже нелегко працювати і звичайно ми повинні тут спиратися на рішучу роль міжнародної спільноти», - зазначив Букіккіо.

 Як повідомлялося, раніше Президент Петро Порошенко заявив, що має намір наступного тижня внести на розгляд Верховної Ради законопроект про Антикорупційний суд.

Читайте також: Порошенко анонсував законопроект про Антикорупційний суд

Він висловив впевненість у тому, що після підтримки законопроекту парламентом Антикорупційний суд завершить формування антикорупційної інфраструктури.

У вівторок парламент планує розглянути відкликання депутатського законопроекту №6011 про створення антикорупційних судів, що дозволить зареєструвати новий законопроект.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>