Парламент Канади рекомендує уряду дати Україні летальну зброю

Парламент Канади рекомендує уряду дати Україні летальну зброю

4245
Ukrinform
Канаді слід надати Україні летальну зброю, аби підвищити можливості українського війська у протистоянні із РФ.

Про це йдеться у підготовленому Постійним комітетом парламенту Канади із питань оборони звіті "Канадська підтримка України у час кризи та збройного конфлікту", який є у розпорядженні Укрінформу.

"Рекомендуємо уряду Канади надати летальну зброю Україні для захисту її суверенітету від російської агресії", - йдеться у документі.

Однак для цього Україна має продемонструвати, що вона "активно працює над викоріненням корупції на всіх рівнях влади".

Члени Комітету також радять включити Україну до так званого Автоматичного контрольного списку країн по вогнепальній зброї (Automatic Firearms Country Control List), який визначає країни, до яких Канада дозволяє своїм внутрішнім виробникам постачати зброю. Наразі до нього включені 39 країн, серед яких Ботсвана, Росія, Саудівська Аравія та Колумбія, але немає України.

Читайте також: Озброєння для України: що передбачає підписаний Трампом закон

Зазначимо, що звіт було підготовлено за результатами відрядження членів комітету до України влітку цього року, а також їх особистих зустрічей із різноманітним експертами у Оттаві. Запропоновані у комітетських звітах рекомендації не є обов’язковими до виконання, однак зазвичай уряд відображає їх у своїх рішеннях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>