Чубаров пов'язує демарш Вірменії на засіданні ПАЧЕС із впливом Росії

Чубаров пов'язує демарш Вірменії на засіданні ПАЧЕС із впливом Росії

Ексклюзив
Укрінформ
Народний депутат, член української делегації Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва Рефат Чубаров пов'язує демарш вірменської делегації на засіданні ПАЧЕС із впливом Росії.

Про це він сказав кореспонденту Укрінформу.

"Я переконаний, що за умови відсутності російської делегації вірменська делегація виконує її роль", - сказав Чубаров.

За його словами, до проекту декларації, присвяченої 25-річчю ПАЧЕС, вірменська делегація запропонувала кілька поправок, зокрема ту, яка передбачала, що члени організації мають утримуватися від санкцій проти інших країн-членів.

У свою чергу, українська делегація пропонувала розширити один із пунктів проекту декларації положенням, яке передбачає, що організація у своїй діяльності виходить з того, що території, які визнані такими міжнародними організаціями як ООН, ПАРЄ, ОБСЄ, Європарламент окупованими, підлягають негайному звільненню без будь-яких попередніх умов.

"Пані (Людмила - ред.) Денісова, як керівник української делегації, запросила перед початком засідання керівників інших делегацій для того, щоб обговорити цю поправку. Вона запросила тих, кого вона вважала доцільним з точки зору проходження цієї поправки. Позиція вірменської сторони для нас була абсолютно відома", - повідомив Чубаров.

Разом із тим, вірменська делегація розцінила такі дії голови української делегації в ПАЧЕС як ізоляцію делегації Вірменії.

Читайте також: Генасамблея ПАЧЕС ухвалила декларацію з урахуванням поправки від України

"Ми кваліфікуємо це як образу не тільки вірменської делегації, але і всіх делегацій і загальної структури", - заявив під час засідання Генасамблеї ПАЧЕС голова вірменської делегації. Після чого члени цієї делегації покинули зал пленарних засідань і участі у голосуванні не брали.

В результаті усі делегації, крім вірменської, підтримали текст декларації з урахуванням поправки від України.

Окрім того, генеральний секретар ПАЧЕС Асаф Гаджієв (Азербайджан) назвав не обгрунтованими звинувачення вірменської делегації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-