Вірменія

22 вересня 2023


У Єревані третій день поспіль тривають сутички протестувальників із поліцією

У Єревані третій день тривають протести проти капітуляції невизнаного Нагірного Карабаху:  демонстранти вимагають відставки прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна, а опозиція закликає регіони приєднатися до столичних протестів.

21 вересня 2023


Азербайджан запропонував вірменам із Карабаху план реінтеграції

Адміністрація президента Азербайджану Ільхама Алієва опублікувала заяву із результатами зустрічі в місті Євлах відповідального за контакти з вірменськими жителями Карабаху Раміна Мамедова із представниками вірменських жителів регіону Сергієм Мартиросяном та Давидом Мелкумяном.

20 вересня 2023


Блінкен закликав Азербайджан негайно припинити військові дії у Нагірному Карабасі

Державний секретар США Ентоні Блінкен під час розмови з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим наголосив на необхідності негайно припинити військову активність у регіоні Нагірного Карабаху та повернутися до діалогу.

19 вересня 2023


ЄС засудив військову ескалацію в Нагірному Карабасі

Високий представник ЄС засудив військову ескалацію вздовж контактної лінії у Нагорному Карабаху, та закликав негайно зупинити ворожнечу, зокрема, звернувся до Азербайджану з вимогою зупинити триваючу військову активність.

17 вересня 2023

16 вересня 2023


Депутат держдуми заявив, що Росія воюватиме з усіма пострадянськими країнами

Депутат Державної думи РФ від правлячої партії "Єдина Росія" Євген Федоров заявив, що країну можуть очікувати війни з усіма республіками, які раніше входили до складу СРСР, оскільки Росія має намір їх анексувати.

14 вересня 2023


Вірменія більше не може покладатися на Москву як на гаранта безпеки - прем'єр

Вторгнення Росії в Україну показало, що Вірменія більше не може покладатися на Москву як на гаранта своєї безпеки, навіть незважаючи на побоювання щодо відновлення відкритого конфлікту з Азербайджаном.

13 вересня 2023

12 вересня 2023

11 вересня 2023

08 вересня 2023

07 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-