Вірменія

22 жовтня 2020


Столтенберг готовий зустрічатися з лідерами Вірменії та Азербайджану

НАТО не є частиною конфлікту між Вірменією і Азербайджаном навколо Нагорного Карабаху, цінує партнерство з обома країнами, тож керівництво Альянсу готове зустрічатися з лідерами обох поважних країн-партнерів.


Столтенберг закликає Вірменію й Азербайджан відновити переговори

Північноатлантичний Альянс не є стороною конфлікту в Нагорному Карабаху, але має партнерські відносини з Вірменією й Азербайджаном вже понад 25 років, закликає сторони до деескалації та до пошуку мирних рішень.

21 жовтня 2020


Помпео зустрінеться з главами МЗС Азербайджану й Вірменії

Державний секретар США Майк Помпео у середу підтвердив плани зустрітися з міністрами закордонних справ Вірменії й Азербайджану у Вашингтоні з метою проведення переговорів з урегулювання ситуації в Нагірному Карабасі.

20 жовтня 2020

19 жовтня 2020

18 жовтня 2020

17 жовтня 2020

15 жовтня 2020


Нагірний Карабах: ЄСПЛ відмовився скасувати запит Вірменії щодо Туреччини

Європейський суд з прав людини не задовольнив вимогу Туреччини щодо скасування запиту Вірменії запровадити тимчасові заходи стосовно Анкари з метою припинення порушення прав людини під час загострення збройного конфлікту у Нагірному Карабаху.

14 жовтня 2020


Вірменія заявляє про своє право бомбити військові об'єкти в Азербайджані

Міноборони Вірменії заявило, що вірменські військові зі своєї території досі не випустили «жодної ракети або кулі в бік Азербайджану», але після удару по своїй військовій техніці вважають, тепер має право задавати ударів по будь-яких військових об'єктах на азербайджанській території.

13 жовтня 2020


Співголови Мінської групи ОБСЄ закликали Азербайджан та Вірменію до перемир’я

Співголови Мінської групи ОБСЄ (представники РФ, Франції та США) закликали Азербайджан та Вірменію негайно припинити бойові дії у Нагірному Карабасі та відновити гуманітарне перемир’я, про яке було домовлено 10 жовтня.


У Грузії спростовують чутки про транзит зброї до Вірменії чи Азербайджану

Транзит вантажів військового призначення територією Грузії до Вірменії та Азербайджану заборонений, повітряний простір відкрито лише для літаків, що виконують рейси гуманітарного та комерційного призначення.

12 жовтня 2020

11 жовтня 2020

10 жовтня 2020


Баку і Єреван домовилися про припинення вогню у Нагірному Карабасі

Міністри закордонних справ Вірменії, Азербайджану та Росії Зограб Мнацаканян, Джейхун Байрамов і Сергій Лавров ухвалили спільний документ за підсумками переговорів у Москві щодо Нагірного Карабаху, які тривали понад десять годин.

09 жовтня 2020


Азербайджан закликає не розігрувати карту «релігійного протистояння» у карабаському конфлікті

Постійний представник Азербайджану при Раді Європи Фахраддін Ісмаїлов розкритикував представлення у європейських ЗМІ, зокрема, французьких, ескалацію у Нагірно-Карабаському конфлікті, як протистояння азербайджанців-мусульман і православних вірмен.

08 жовтня 2020

07 жовтня 2020

05 жовтня 2020


Азербайджан і Вірменія заявили про відновлення боїв у Нагірному Карабаху

Вранці 5 жовтня технічні засоби радіолокаційних систем сил ППО Азербайджану зафіксували пуск ракети, випущеної по Азербайджану зі стартових позицій у Джермукському, Гафанському і Бердському районах Вірменії.

04 жовтня 2020


Міністерства оборони Азербайджану та Вірменії заявляють про обстріли міст

Міністерство оборони Азербайджану зранку повідомило про ракетний обстріл з території Нагірного Карабаху міст Тертер та Горадіз. Вірменська сторона повідомляє про обстріл столиці Нагірного Карабаху - міста Степанакерт азербайджанськими збройними силами.

03 жовтня 2020

02 жовтня 2020


"Слуга народу" прокоментувала заяву депутатки Марченко про військову допомогу Азербайджану

У партії "Слуга народу" наголошують, що заяви депутатки Людмили Марченко щодо можливості надання Україною військової допомоги Азербайджану є її особистою думкою, а не офіційною позицією фракції.


Кулеба закликає депутатів не гратися з емоціями людей заявами про військову допомогу

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба нагадав політикам, що рішення про надання допомоги іноземним державам належить до компетенції уряду та Президента України і закликав до зважених заяв та коментарів.


Нагірний Карабах: лідери ЄС закликали Вірменію та Азербайджан до діалогу

Лідери глав держав та урядів країн Європейського Союзу закликали сторони протистояння навколо Нагорного Карабаху негайно припинити вогонь та повернутися до політичних переговорів під егідою Мінської групи ОБСЄ.

01 жовтня 2020

30 вересня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-