Реформа держслужби: у Кабміні сказали, куди пішли €10 мільйонів ЄС

Реформа держслужби: у Кабміні сказали, куди пішли €10 мільйонів ЄС

Укрінформ
Перший транш програми секторальної бюджетної підтримки ЄС на реформу державного управління в Україні в розмірі €10 млн було використано на підвищення зарплат держслужбовців та впровадження електронних технологій.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко журналістам у кулуарах міжнародної конференції "Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики" у клубі Кабміну, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми отримали у 2017 році від Європейського Союзу €10 млн на підтримку реформи державного управління в Україні. Наступного року ми очікуємо до €20 млн ",- сказав Саєнко.

Він нагадав, що в цілому програма ЄС "Підтримка всеохоплюючої реформи державного управління в Україні" на 2017-2021 роки передбачає фінансування на рівні €90 млн. Саєнко зазначив, що це пряма бюджетна допомога Україні, і право держави використати ці кошти на пріоритетні, на її думку, напрямки реформи держуправління.

Відповідаючи на запитання журналістів, урядовець зазначив, що отримані у травні €10 млн були використані передусім для встановлення "більш-менш конкурентних" заробітних плат держслужбовцям.

Читайте також: У Кабміні назвали три складові реформи держуправління

Паралельно з цим, зазначив Саєнко, завдяки цій допомозі Україна впроваджує ряд електронних систем управління персоналом на державній службі. Він пояснив, що по суті йдеться про електронний кабінет для нових держслужбовців, який буде повністю інтегрований з усіма новими процедурами підготовки урядових рішень. Окрім того, особи, які наразі приходять на роботу у держслужбі, завдяки новим технологіям матимуть змогу користуватися доступом до всієї статистичної інформації, до різноманітних баз даних тощо.

"Дуже важливо, що ми відразу створюємо для цих людей усі умови, щоб вони могли ефективно працювати у системі держслужби", - підкреслив Саєнко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-