ДВК у трьох областях залишилися без світла, під загрозою підрахунок голосів

ДВК у трьох областях залишилися без світла, під загрозою підрахунок голосів

Укрінформ
Через несприятливі погодні умови на кількох виборчих дільницях Львівської, Рівненської та Закарпатської областей відсутнє електропостачання.

Про це інформують спостерігачі ОПОРИ.

"У приміщеннях для голосування на виборчих дільницях у Сколівському районі зникла електроенергія. Таку ситуацію спостерігачі ОПОРИ зафіксували у селах Ялинкувате та Хащованя. Без світла продовжує працювати і ТВК в Рудках Самбірського району. Крім цього, у Рівненській області на ДВК №560157 (с. Лішня Демидівського району) та ДВК №560158 (с. Дубляни Демидівського району) та у приміщенні Демидівської селищної виборчої комісії  періодично зникає електропостачання. Без світла працюють в населених пунктах (Закарпатської обл. - ред.)Довге Поле (ДВК № 210554), Ярок (ДВК № 210574), Стрипа (ДВК № 210575) та Холмець (ДВК № 210587). Не було електроенергії і в селі Підгорб (ДВК №210555), але на даний момент електропостачання вже відновлене", - йдеться в повідомленні. 

Читайте також: В Україні - вибори у 201 тергромаді: проголосували вже 40% виборців

Спостерігачі зазначають, що необхідно відновити постачання електроенергії, оскільки її відсутність унеможливить підрахунок голосів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-