Закон про освіту: Україна та Молдова розроблять план захисту нацменшин

Закон про освіту: Україна та Молдова розроблять план захисту нацменшин

1072
Ukrinform
Міністр освіти, культури і досліджень Молдови Моніка Бабук сподівається, що під час імплементації нового Закону «Про освіту» в Україні буде дотримано прав національних меншин.

Про це повідомили в прес-службі молдавського міністерства за підсумками зустрічі в Києві Моніки Бабук з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Домовилися про створення спільної молдавсько-української робочої групи, яка проведе детальний аналіз ситуації і розробить план заходів із забезпечення захисту прав національних меншин під час практичної імплементації ухваленого Верховною Радою України Закону «Про освіту»», - йдеться в повідомленні.

Наголошується також, що Гриневич відзначила відкритість української влади до діалогу і конструктивного співробітництва із залученням спеціалістів з України і Молдови під час імплементації закону, українська сторона зобов'язується дотримуватися прав нацменшин навчатися рідною мовою.

Читайте також: Жодну школу з навчанням мовою нацменшин не закриють - Гриневич

Як повідомлялося, 5 вересня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про освіту», який передбачає, що мовою освітнього процесу є державна мова — українська. В Угорщині, Румунії, Польщі висловили занепокоєння нормою про мову навчання для представників національних меншин України.

Україна надіслала закон «Про освіту» на експертизу Венеціанській комісії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>