Нацменшини

18 липня 2019

16 липня 2019

В ООН сподіваються, що Україна ухвалить закон про захист нацменшин

Заступниця генсека ООН з політичних питань Розмарі Дікарло зауважує, що український закон про мову був суттєво допрацьований між першим та другим читанням, і більшість суперечливих норм були прибрані, проте закон все одно викликає занепокоєння організації.

05 червня 2019

07 травня 2019

"Вільний Ідель-Урал" вимагає захистити нацменшини в РФ від дискримінації

Громадський рух "Вільний Ідель-Урал" вважає, що Федералистский союз європейських національних меншин (ФСЄНМ, FUEN) ухиляється від відповіді на звернення про порушення Російською Федерацією мовних прав народів Ідель-Уралу.

25 квітня 2019

19 квітня 2019

США дають Україні майже мільйон доларів на подолання нетерпимості

Державний департамент США оголосив конкурс на отримання гранту для підтримки громадянського суспільства в Україні, яке бореться з насильством і нетерпимістю щодо українських активістів і представників меншин.

13 березня 2019

11 березня 2019

Президента закликають прискорити "кримські" зміни до Конституції

Президента просять ініціювати прийняття Національної програми підтримки національних меншин і прискорити роботу з внесення змін до Конституції стосовно Кримськотатарської національної територіальної автономії у складі України.

05 лютого 2019

06 листопада 2018

"Українські кабінети" для шкіл нацменшин: МОН перевірить, куди пішли гроші

МОН промоніторить, як на місцях були використані кошти на обладнання кабінетів української мови у школах з вивченням мов національних меншин – чи були вони витрачені саме на те, що потрібно вчителю для покращення якості викладання.

24 жовтня 2018

Росію обвинуватили в обмеженні прав дітей у Придністров'ї

Європейський суд з прав людини обвинуватив Росію в обмеженні прав дітей в школах з румунською мовою навчання у Придністров'ї, зобов'язавши виплатити позивачам з інтернату м. Бендери 60 тис. євро як компенсацію моральної шкоди.

06 жовтня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-