Нацменшини

реклама

05 грудня 2023


Рада вже цього тижня може ухвалити зміни до закону про нацменшини - Стефанішина

Віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила про намір Верховної Ради вже цього тижня ухвалити зміни до закону про нацменшини на виконання вимог Єврокомісії.

01 грудня 2023

28 листопада 2023


Мовний омбудсмен закликає доопрацювати законопроєкт про права нацменшин

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь вважає, що деякі положення законопроєкту щодо прав національних меншин (спільнот) значно погіршують функціонування української мови в окремих сферах суспільного життя.

24 листопада 2023

14 листопада 2023

09 листопада 2023

07 листопада 2023


Лубінець звернувся до СБУ і поліції щодо негативу на адресу військових, які спілкуються мовами нацменшин

Уповноважений Верховної Ради и з прав людини Дмитро Лубінець закликав Службу безпеки України, Національну поліцію та Національну раду з питань телебачення і радіомовлення перевірити інформацію про негативні висловлювання на адресу військовослужбовців, які спілкуються мовами нацменшин.

19 жовтня 2023

26 вересня 2023


Герасим'юк застерігає медійників - Росія намагається розсварити спільноти в Україні

Українське суспільство складається з різних, але рівних людей, і в ньому не місце мові ворожнечі. Медійники мають зважати на те, що Росія зараз досить активно намагається використати механізм для розсварення між спільнотами в Україні.


В ЄС очікують від України не лише ухвалення антидискримінаційних законів, а й їх реалізації

У Європейському Союзі очікують від України не тільки завершення законодавчого процесу щодо боротьби з дискримінацією та захисту прав нацменшин, але й ефективної реалізації ухвалених законів.

21 вересня 2023

15 вересня 2023

12 вересня 2023

23 серпня 2023


ВР планує внести зміни до закону про національні меншини

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт “Про внесення змін до Закону України “Про національні меншини (спільноти) України” щодо деяких питань реалізації прав і свобод осіб, які належать до національних меншин (спільнот) України”.

02 серпня 2023

24 липня 2023


Голова Закарпатської ОВА: У кулуарах Європарламенту руйнуємо риторику угорських політиків

У приватних розмовах з євродепутатами в Брюсселі представники Закарпаття руйнують риторику угорців про так зване "угорське питання": насправді угорську меншину на Закарпатті ніхто не утискає.

01 липня 2023

26 червня 2023


Стефанішина прокоментувала висновок Венеційської комісії щодо закону про нацменшини

Рекомендація Венеційської комісії щодо поновлення привілейованого статусу російської мови після завершення війни Росії проти України є великою репутаційною втратою для самого органу.

17 червня 2023


Україна працює над чітким баченням імплементації висновків Венеційської комісії

Для України висновки та рекомендації Венеційської комісії щодо законів про деолігархізацію і нацменшини та законопроєкту про процедуру відбору суддів Конституційного суду не були неочікуваними. 

13 червня 2023


Венеційська комісія оприлюднила рекомендації щодо українського закону про нацменшини

Венеційська комісія оприлюднила висновок щодо закону "Про національні меншини (спільноти)", ухвалення якого згадувалося серед рекомендацій Європейської комісії для надання Україні кандидатського статусу на вступ до ЄС.

11 червня 2023

10 червня 2023

04 травня 2023


Відбір суддів КСУ та нацменшини: Стефанішина зустрілася з делегацією Венеційської комісії

Віцепрем’єрка з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина обговорила з делегацією Венеційської комісії виконання рекомендацій Єврокомісії щодо відбору суддів КСУ, імплементацію антиолігархічного законодавства та законодавства щодо нацменшин.

21 квітня 2023

02 квітня 2023

15 лютого 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-