Вершбоу сподівається, що НАТО виконає свою обіцянку Україні

Вершбоу сподівається, що НАТО виконає свою обіцянку Україні

Укрінформ
Американський дипломат, колишній посол США в Росії та екс-заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу підтримує вступ України до Альянсу.

Про це він заявив в інтерв’ю для Радіо Свобода.

"Я продовжую абсолютно підтримувати бажання України та Грузії вступити в НАТО. Україна наразі не є офіційним кандидатом, я думаю, вона усвідомлює, що протягом наступних трьох чи чотирьох років їй багато чого треба зробити, щоб підготувати себе і презентувати себе більш переконливо. Грузія ще далі від цього. Але обидві країни вочевидь перебувають у складних геополітичних місцях, тому переконати всіх союзників не буде просто. Але я б однозначно рекомендував Грузії не здаватися, Україні не відмовлятися від своїх найбільших амбіцій. І раніше чи пізніше – сподіваюсь, що раніше – умови зміняться, і союз НАТО зробить те, що обіцяв у 2008 році", - підкреслив Вершбоу.

Він також розповів про те, що можуть зробити демократичні країни для того, щоб ефективно протистояти російській пропаганді та дезінформації.

"Я думаю, що дуже важливим є, перш за все, інформувати наших громадян про ці загрози, щоб вони ставилися більш пильно та скептично до інформації, яку вони отримують, щоб ними не можна було так легко маніпулювати", - зауважив дипломат

Читайте також: Противагою дезінформації з РФ має стати трансатлантична відповідь – Вершбоу

На його думку, "якщо змінити рівновагу собі на користь, і росіяни будуть витрачати великі гроші, але не отримуватимуть те, чого вони хочуть, то, можливо, вони зупиняться. Вони не зупиняться тільки через те, що вони такі добрі". "Вони зупиняться тільки в разі, якщо побачать, що їхній задум не працює. Завжди краще боротися із пропагандою правдою, фактами, більш позитивною інформацією стосовно наших суспільств, про те, чому наші суспільства перемагають, просто подаючи реальні факти", - переконаний Вершбоу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-