У Соцпартії з’явився ще один голова

У Соцпартії з’явився ще один голова

Укрінформ
Головою Соціалістичної партії України обрали нардепа, члена фракції БПП Сергія Капліна.

Про це повідомляє “Українська правда”.

"СДП, яку я досі очолював разом із Соцпартією, Партією пенсіонерів України, профспілками - об'єдналися в єдиний блок "За простих людей". Цей блок разом йде у владу - в місцеві ради, парламент та в президенти", - заявив Каплін, якого цитує його прес-служба.

Як зазначається, рішення про обрання нардепа головою СПУ було ухвалено на Всеукраїнському з’їзді соціалістів, соціал-демократів та профспілок, який 1 жовтня відбувся у Києві.

Також у ході з'їзду було оголошено про створення блоку "За простих людей". Співзасновниками блоку також стали майже півсотні профспілок та організації пенсіонерів та ветеранів МВС та ЗСУ.

Читайте також: Кива запевняє, що очолювана ним Соцпартія - легітимна

Делегати з’їзді провели акцію під Мін’юстом з вимогами виконати рішення Вищого адмінсуду, який ухвалив прибрати з реєстрів Іллю Киву та зареєструвати нове керівництво Соцпартії.

Як відомо, у липні 2017 року радник глави МВС Ілля Кива заявив, що очолив Соціалістичну партію України.

Раніше СПУ очолював Олександр Мороз, який у 2012 році передав повноваження голови СПУ Павлу Устенку. У 2014 році на позачерговому ХХ з’їзді СПУ Устенку було висловлено недовіру, а головою СПУ було обрано Миколу Рудьковського. У серпні 2015-го Рудьковського було звільнено з посади за його ж проханням, а головою обрано Миколу Садового.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-