Трюдо сказав, що допоможе зупинити агресію РФ в Україні

Трюдо сказав, що допоможе зупинити агресію РФ в Україні

Укрінформ
Різноманітні міжнародні організації допомагають чинити спротив суттєвим порушенням світового порядку.

Про це під час виступу у Нью-Йорку заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз – не час для скорочення (ролі міжнародних організацій – ред.). Навпаки, час атлантичним демократіям відновити нашу відданість універсальним стандартам прав та свобод, запроваджених за допомогою багатостороннього, заснованого на правилах порядку, який приніс мир і стабільність та пройшов перевірку часом», - сказав Трюдо.

Читайте також: Трюдо назвав пріорітети зовнішньої політики Канади

На його переконання, це особливо яскраво видно на прикладі необхідності протидії незаконній анексії Росією Криму та вторгненню до України.

«По всьому світу давно встановлений міжнародний порядок проходить випробування. Із російською незаконною анексією Криму та вторгненням в Україну, ми стали свідками першого вагомого захоплення території у Європі з часів Другої світової війни», - зазначив глава уряду Канади.

Читайте також: Порошенко у Канаді узгодить позиції із «друзями України» - посол

Він уточнив, що це включає такі інституції, як НАТО, ООН, NORAD та ВТО, а також потребує як м’якої, так і грубої сили. За його словами, саме з цієї причини Канада вирішила суттєво збільшити свій оборонний бюджет.

Трюдо додав, що міжнародні інституції незамінні також у вирішенні проблем змін клімату, нерівності доходів, тероризму, громадянських воєн та масової міграції.

Читайте також: Порошенко 22 вересня розпочне робочий візит до Канади

Раніше у своєму виступі на Генеральній асамблеї ООН президент США Дональд Трамп навпаки розкритикував ООН. На його переконання, Штати несуть надто великі фінансові втрати і отримують надто мало користі від членства в цій організації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-