Порошенко про антрацит із США: Росія втратила ще один інструмент шантажу

Порошенко про антрацит із США: Росія втратила ще один інструмент шантажу

1058
Ukrinform
Завдяки постачанню американського вугілля до України Росія втратила ще один інструмент енергетичного шантажу, попри підступну крадіжку українського вугілля на Донбасі.

Про це написав у Facebook Президент Петро Порошенко. 

"Вітаю перше американське вугілля в Україні, поставлене відповідно до моїх домовленостей з Президентом Трампом. Важливий внесок в енергетичну безпеку нашої держави. Яскраве свідчення взаємовигідного співробітництва між стратегічними партнерами. Безповоротна втрата для Росії ще одного інструменту енергетичного шантажу, незважаючи на підступну крадіжку українського вугілля на українському Донбасі", - зазначив він.

Читайте також: У порт "Южний" прибуло перше судно з антрацитовим вугіллям із США

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 13 вересня до перевантажувального комплексу Державного підприємства "Морський торговельний порт "Южний" пришвартувалось судно Ocean Ambitious. На борту балкера - 62 тисячі тонн енергетичного вугілля із США для ТЕС ПАТ "Центренерго". Стивідори планують розвантажити його за три доби.

Президент Петро Порошенко у червні цього року під час візиту до США обговорив з керівництвом цієї країни можливості для поглиблення співпраці в енергетичній галузі, в тому числі щодо поставок американського вугілля в Україну зі штату Пенсильванія. Глава держави тоді заявив, що Україна закупить мінімум 2 млн тонн вугілля в США. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-