Росія є одним з головних джерел небезпеки – НАТО

Росія є одним з головних джерел небезпеки – НАТО

733
Ukrinform
Заступник генерального секретаря НАТО Арндт Фрейтаг фон Лорінгхофен назвав Росію головною небезпекою.

Про це він заявив в Гельсінкі на відкритті центру з протидії гібридним загрозам, повідомляє Росбалт з посиланням фінський портал Yle.

"Росія - одна з головних країн, за якою ми спостерігаємо. Як приклади можна навести анексію Криму, події на сході України та кібератаки проти Демократичної партії США. Росія є одним з головних джерел небезпеки, але не єдиним", - заявив Лорінгхофен.

Як повідомлялося, в даний момент в центрі з протидії гібридним загрозам в Гельсінкі представлені дванадцять країн - Велика Британія, США, Франція, Естонія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Фінляндія, Іспанія, Німеччина, Швеція.

Передбачається, що Центр вестиме дослідження гібридної загрози, а також розвиватиме мережу експертів і здійснюватиме навчання фахівців. Офіційне відкриття Європейського центру передового досвіду відбудеться 2 жовтня.

Читайте також: В НАТО не бачать «неминучої загрози» від російсько-білоруських навчань

Рішення про створення гельсінського Центру передового досвіду було прийнято в квітні 2017 року представниками низки країн НАТО та Європейського Союзу.

НАТО й Євросоюз почали приділяти підвищену системну увагу гібридним загрозам після початку з 2014 року гібридної війни Росії в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>