Президент не виключає референдуму щодо вступу до ЄС і НАТО

Президент не виключає референдуму щодо вступу до ЄС і НАТО

988
Укрінформ
Президент Петро Порошенко не виключив, що може ініціювати референдум з питань приєднання України до ЄС і НАТО.

Про це він заявив, виступаючи зі щорічним посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Опитування громадської думки показують, що більшість українців підтримують і вступ до Євросоюзу, і приєднання до НАТО. Я не виключаю, що ініціюю в належний час відповідний референдум, щоби продемонструвати волю українського народу. Усім: і нашим друзям, і агресивній сусідці, і всім українським політикам, щоб за будь-яких політичних розкладів нікому з них не закортіло ревізувати цей курс і звернути на манівці”, - сказав глава держави.

Він наголосив, що не менш важливим, ніж членство у Євросоюзі, для України є і участь у НАТО.

Президент нагадав, що разом з партнерами з Альянсу спільно авідбувається розбудова української армії відповідно до стандартів НАТО, яких наше військо має досягти вже на кінець 2020 року.

Глава держави висловив упевненість, що саме армія стане першою державною інституцією, яка відповідатиме критеріям членства в Альянсі.

Читайте також: Порошенко: Вважав, що реформ хочуть всі, але помилився

“Без формального схвалення Плану дій щодо членства ми, тим не менше, виконуємо його в односторонньому порядку”, - зазначив Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-