Судова реформа: БПП квапить колег у Раді із голосуванням

Судова реформа: БПП квапить колег у Раді із голосуванням

930
Укрінформ
Фракція "Блоку Петра Порошенка" закликає парламент розпочати розгляд питання судової реформи вже цього тижня.

Про це заявив у понеділок голова фракції БПП Артур Герасимов під час засідання Погоджувальної ради у парламенті,  повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Чи є у держави майбутнє без справедливого суду? Відповідь очевидна: ефективна боротьба з корупцією, залучення в країну інвестицій неможливі без чесної прозорої судової системи. Тому наша фракція вимагає вже з першого пленарного тижня приступити до  розгляду законопроектів судової реформи №5425 (про внесення зміни до статті 23 Бюджетного кодексу України щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного суду України — авт.), №6232  (про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів — авт.), №6233 (про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу – авт.)», - сказав Герасимов.

Він додав, що ухвалення цих законопроектів  дозволить нанести ще один болючий удар по «старій корумпованій  судовій системі, що була міцно зцементована за часів Януковича».

Читайте також: БПП проголосує за освітню та пенсійну реформи - Герасимов

Як відомо, 5 вересня відбудеться відкриття  сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-