НАЗК позачергово зібралося в новому складі

НАЗК позачергово зібралося в новому складі

Укрінформ
Національне агенство з питань запобігання корупції розпочало позачергове засідання, в якому вперше бере участь новопризначений член НАЗК Олександр Серьогін.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Засідання є правомочним, коли присутні не менше трьох членів НАЗК. Оскільки Кабінет міністрів призначив членом НАЗК Олександра Серьогіна, оголошую засідання відкритим", - сказала присутнім на засіданні голова НАЗК Наталія Корчак.

Вона додала, що позачерегові засідання Нацагенства 17 і 18 серпня не відбулись, тому питання порядку денного, які були винесені на ці зібрання, додалися до сьогоднішнього, таким чином на розгляд НАЗК винесено проекти 186 рішень.

За інформацією директора Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Ганни Соломатіної, 15-денний термін ухвалення рішень про початок повної перевірки декларацій стосовно деяких посадовців за повідомленнями викривачів уже сплив, тому вона запропонувала виключити їх з порядку денного. Члени НАЗК вирішили проводити засідання згідно з порядком денним, а стосовно даної пропозиції визначатися у ході розгляду даних питань.

Наразі НАЗК вже затвердило антикорупційні програми кількох відомств та підтримало проекти змін до деяких законів.

 У порядку денному засідання на 21 серпня значиться також ухвалення рішення про результати проведення повної перевірки е-декларацій за 2016 рік міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, міністра молоді і спорту Ігоря Жданова та міністра екології Остапа Семерака. На засіданні 18 серпня НАЗК мало затвердити результати повної перевірки е-декларації за 2016 рік міністра інформаційної політики Юрія Стеця.

Читайте також: НАЗК не дають код Реєстру для автоматичної перевірки е-декларацій - Корчак

Як повідомляв Укрінформ, НАЗК з моменту створення працювало у складі 4 осіб із 5 необхідних. У березні 2016 року був оголошений конкурс на обрання п'ятого члена агентства.

15 серпня конкурсна комісія обрала переможцем конкурсу на заняття посади нового члена НАЗК, оголошеного у березні 2016 року, Олександра Серьогіна - кандидата юридичних наук, доцента, викладача в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Проте 9 червня 2017 року член НАЗК Руслан Рябошапка подав у відставку. Відповідно, на початку липня Кабінет міністрів оголосив конкурс на посаду члена НАЗК замість звільненого Рябошапки, визначивши строки подачі документів охочим взяти участь у конкурсі з 6 до 20 липня 2017 року.

18 серпня Кабмін достроково припинив повноваження члена Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького у зв'язку з поданням заяви про відставку.

Таким чином, поки НАЗК працюватиме у складі 3 із 5 членів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-