МЗС України передало Роcії ноту через кримський “вояж” Путіна

МЗС України передало Роcії ноту через кримський “вояж” Путіна

Укрінформ
Міністерство закордонних справ України висловило ноту протесту МЗС РФ через черговий "візит" делегації на чолі з президентом РФ Володимиром Путіним до українського міста Севастополь, тимчасово окупованого Російською Федерацією, який розпочався сьогодні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Українська сторона вважає згаданий "візит", як і інші т.зв. поїздки російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та м. Севастополя грубим порушенням Росією державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права... Міністерству закордонних справ РФ передано відповідну ноту протесту", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Путін з Медведєвим приїхали до окупованого Криму на "педраду"

В МЗС також зазначають, що Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є і залишатимуться невід'ємною частиною України в її міжнародно визнаних кордонах. Це визнається всім цивілізованим світом, який уже дав належну оцінку міжнародно протиправним діянням Російської Федерації, у т.ч. шляхом запровадження проти неї відповідних обмежувальних заходів (санкцій).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-