Україна передасть до Євросуду похвилинні графіки вторгнення військ РФ

Україна передасть до Євросуду похвилинні графіки вторгнення військ РФ

Відео
Укрінформ
Україна підготувала для Євросуду в Стразбурзі три окремих графіки із похвилинною хронологією вторгнення російських військ.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив урядовий уповноважений з питань Європейського суду з прав людини Іван Ліщина.

"Під кожний відеозапис у нас є або свідчення особи, яка робила аудіо запис, або була "на картинці". Ми зробили три окремих графіки. Один – входу російських військ. Ми показали, яка частина, коли заходила, де розвантажувалась…, коли вона звідти пішла. А окремо ми зробили графік захоплення української інфраструктури. У нас є інформація, графік щодо захоплень чи блокувань українських військових частин – і там, особливо що стосується кінця лютого-початку березня, у нас взагалі є інформація по годинах або хвилинах", – розповів він.

Читайте також: Війна на Донбасі: Україна виграла в ЄСПЛ першу справу

Ліщина додав, що  Україна вже спрямувала до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі покази півсотні свідків та близько сотні відеоматеріалів.

Загалом же у Страсбурзі розглядають п'ять позовів проти Росії. Йдеться не лише про анексію півострова, а й про агресію на Донбасі, докази якої українська сторона надасть служителям Феміди уже через два місяці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-