Волкер про Донбас: Це криза, яку потрібно завершити якомога швидше

Волкер про Донбас: Це криза, яку потрібно завершити якомога швидше

Укрінформ
США чітко розуміють природу та суть конфлікту на Сході України, який є не якоюсь “громадянською” війною, а актом збройної агресії РФ проти України.

Про це заявив Спеціальний представник Державного Департаменту США з питань України Курт Волкер під час прес-конференції в Краматорську, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Так, ми це розуміємо. Ми бачимо, що відбувається. Ми розуміємо, як цей конфлікт почався, і ми бачимо, як цей конфлікт контролюється”, - сказав Волкер, відповідаючи на запитання, чи є розуміння в США, що на Донбасі відбувається акт агресії РФ проти України, а не якась громадянська війна.

Спецпредставник США наголосив, що США хочуть бути більш долученими, щоб сприяти врегулювання конфлікту, виробити стратегічне розуміння, “щоб мати можливість рухатися далі і відновити українську територію”.

Читайте також: Спецпредставник США: На Донбасі - не заморожений конфлікт, а гаряча війна

Волкер ще раз наголосив, що наразі ситуація на Сході України перебуває на стадії гарячої війни, а не замороженого конфлікту. “Це криза, яку потрібно завершити якомога швидше”, - додав він.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні розпочався офіційний візит представників Держдепу США на чолі із спецпредставником по Україні Куртом Волкером до району проведення АТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-