Гройсман: Ключова умова змін в Україні – перестати красти

Гройсман: Ключова умова змін в Україні – перестати красти

964
Ukrinform
На думку Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, ключова умова всіх змін в Україні очевидна: потрібно викорінити розкрадання ресурсів і поставити людину в центр всіх державних процесів.

Про це глава уряду сказав в ефірі телеканалу 112, передає Урядовий портал.

 «Треба поставити в центрі людину, і зрозуміти, що її оточує – від народження і до часів похилого віку», - сказав Глава Уряду.

 Він додав, що такий підхід дозволяє вибудувати систему й розуміння, а що саме потрібно  – від будівництва дитячого садка до розвитку економіки, промисловості, реалізації програм комфортного життя, включаючи енергоефективність, підтримку об’єктів інфраструктури.

 "Люди мають жити в нормальному помешканні, ходити по нормальним тротуарам, споживати нормальну воду, їздити нормальним громадським транспортом, мати дозвілля - це те, чим сьогодні треба займатися у рамках країни", – зазначив він.

Читайте також: Гройсман про "варягів": Ми цим зловживаємо, Україну мають будувати українці

При цьому, на думку пнем'єра, забезпечити реалізацію поставлених завдань можна – достатньо «не красти» - ані на будівництві доріг, ані в сфері контролю, зокрема на митниці, ані на місцевому рівні, де завдяки децентралізації з'явилися колосальні ресурси, і тепер необхідно їх ефективно використовувати на благо громади. Володимир Гройсман додав, що кроком на цьому шляху є широке використання системи електронних закупівель ProZorro,  запровадження нових принципів роботи митниці - переоснащеної та максимально автоматизованої.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>