Рада розглядає зміни до бюджету: в залі Гройсман та міністри

Рада розглядає зміни до бюджету: в залі Гройсман та міністри

Оновлено
1384
Ukrinform
Народні депутати приступили до розгляду законопроекту про внесення змін до Державного бюджету на 2017 рік.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, до сесійної зали прийшов Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та представники уряду.

Гройсман виступив перед народними депутатами і закликав сьогодні ухвалити зміни до Держбюджету на 2017 рік, розглянути пенсійну реформу у першому читанні та проголосувати про зняття недоторканності з Добкіна.

Читайте також: Гройсман розраховує, що Рада встигне до канікул взятися за пенсійну реформу

«Хочу зазначити, що ми розпочинаємо розгляд найважливіших питань для нашої країни. З одного боку, це розгляд питання про зміни до бюджету на 2017 рік, які були подані до Верховної Ради України урядом, які передбачають фінансування низки важливих програм, починаючи від субсидій і закінчуючи розширенням безкоштовних ліків, а також лікування важкохворих за кордоном, багато інших різних соціальних програм, у тому числі підтримка нашої безпеки і оборони. Дуже важливо, щоб сьогодні, в останній день цієї пленарної сесії, ми змогли прийняти всі необхідні рішення», - сказав Прем'єр-міністр.

Він додав, що наступним питанням має стати розгляд пенсійної реформи у першому читанні, а потім - зняття депутатської недоторканності.

Як повідомляв Укрінформ, 22 червня парламент підтримав у першому читанні урядовий законопроект про внесення змін до Державного бюджету на 2017 рік.

Документом передбачається, зокрема, збільшення доходів на 26 млрд гривень, а видатків - на 27 млрд гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-