Проекти всіх п’яти ключових реформ чекають лише на ухвалення — Гройсман

Проекти всіх п’яти ключових реформ чекають лише на ухвалення — Гройсман

1206
Ukrinform
Проекти п’яти ключових реформ в Україні вже готові, лише чекають на прийняття рішення і втілення в життя.

Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час підходу до журналістів після зустрічі з Прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей у Лондоні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Фактично п’ять важливих реформ, які змінять Україну, вже готові й очікують свого прийняття і впровадження”, - сказав глава уряду.

За його словами, серед цих реформ — пенсійна, земельна, реформа управління державною власністю, освіти й охорони здоров’я. Гройсман підкреслив, що по всіх зазначених проектах реформ Україна “наблизилася, фактично, до прийняття рішень”.

Так, він нагадав, що проект пенсійної реформи уже знаходиться в парламенті, й висловив сподівання, що до кінця нинішньої сесії він буде ухвалений хоча б у першому читанні.

Читайте також: Гройсман у Лондоні презентує план дій України до 2020 року

Крім того, Прем'єр-міністр зауважив, що у ВР знаходяться також і проекти реформи системи освіти й охорони здоров’я, які вже пройшли перше читання, а на засіданні уряду вчора було підтримано законопроект щодо управління державною власністю, який тепер має пройти узгодження у Президента (на Нацраді реформ — ред.) та Верховній Раді.

Як повідомлялося, сьогодні розпочався візит української урядової делегації на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом до Великобританії. 6 липня в Лондоні пройде одноденна конференція з питань реформ в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>