КВУ назвав фракції, через які Парубій змушений закривати Раду

КВУ назвав фракції, через які Парубій змушений закривати Раду

Укрінформ
З початку 2017 року Голова Верховної Ради Андрій Парубій чотири рази достроково закривав засідання парламенту через відсутність в залі нардепів.

Про це повідомляє Комітет виборців України. 

"Такі випадки мали місце 19 січня (ранкове та вечірнє засідання), 8 лютого (ранкове) та 7 червня (ранкове). Щоразу в залі знаходилося менше депутатів, аніж потрібно для прийняття рішень", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно до даних рейтингових голосувань 19 січня на ранковому та вечірньому засіданнях Ради перебували 211 та 169 депутатів відповідно, 8 лютого – 198 депутатів, 7 червня – 213 депутатів із 226 необхідних.

"Серед фракцій та груп найгірші показники відвідуваності у вказані дні продемонстрували депутати "Волі народу" (12% групи були присутні в залі), "Відродження" (24%), "Опозиційного блоку" (25%) та ВО "Батьківщина" (30%). У залі також перебували близько половини депутатів фракцій БПП, "Народного фронту", Радикальної партії Олега Ляшка та "Самопомочі", - повідомляють у КВУ.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 1. Ст. 47 ЗУ «Про Регламент Верховної Ради України» парламент  приймає рішення виключно на її пленарних засіданнях більшістю голосів народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради, крім випадків, передбачених Конституцією України та Регламентом. Згідно із Рішенням Конституційного Суду № 17-рп/2002 Рада може приймати закони за умови присутності на її пленарних засіданнях на момент голосування не менше тієї кількості народних депутатів, яка необхідна для прийняття відповідного рішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-