Штати закликали ООН прийняти потужну резолюцію щодо України

Штати закликали ООН прийняти потужну резолюцію щодо України

Укрінформ
Постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі закликала Раду ООН з прав людини підвищити ефективність своєї роботи і, в тому числі, прийняти потужну резолюцію щодо ситуації в Україні.

Про це вона заявила у вівторок, під час засідання Ради в Женеві, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"На цій сесії Ради вкрай важливо прийняти найпотужніші, наскільки це можливо, рішення щодо критичної ситуації у сфері прав людини в Сирії, Демократичній Республіці Конго, Еритреї, Білорусі і Україні, а також щодо запобігання в подальшому порушень та зловживання правами людини в цих країнах", - наголосила представник США.

Гейлі зауважила, що дотримання прав людини – дуже важливий напрям діяльності ООН, яким має опікуватися не тільки один окремо визначений орган, але також інші, в тому числі Радбез.

Водночас, вона підкреслила, що до складу Ради ООН з прав людини входить багато країн, де відбувається порушення прав людини. "Бути членом цієї Ради – привілей, і жодна країна, яка є порушником прав людини, не повинна займати місце за цим столом", - заявила Гейлі.

У цьому зв'язку вона підкреслила, що Рада, зокрема, ніколи не розглядала порушення прав людини у Венесуелі, натомість у березні прийняла п'ять резолюцій проти Ізраїлю.

Вона наголосила, що Рада ООН з прав людини має стати "більш ефективною, більш підзвітною і більш чуйною".

Фото: Ron Sachs/Global Look Press

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-