НАЗК знову перенесло затвердження результатів перевірок е-декларацій міністрів

НАЗК знову перенесло затвердження результатів перевірок е-декларацій міністрів

Укрінформ
Нацагентство з питань запобігання корупції перенесло затвердження результатів перевірок е-декларацій членів уряду на 31 травня, оскільки пізно отримало необхідні документи.

Про це заявила журналістам голова НАЗК Наталія Корчак, додавши, що не всі його члени НАЗК мали змогу ознайомитися з результатами, повідомляє кореспондент Укрінформу..

"Інформаційні довідки сьогодні буквально за дві години були надані нам членами  Національного агентства. Я фізично не маю можливості опрацювати нові документи. Не можна такі важливі питання внести за дві години, бо так комусь захотілося. Що обговорювати? Результат - це констатація: наявність чи відсутність складу правопорушення. Це наше перше рішення, а значить, ми не можемо помилитися в частині хоча б його формулювання ", - сказала Корчак.

Вона повідомила, що проекти відповідних рішень стосовно результатів повної перевірки е-декларацій урядовців сьогодні будуть надані для ознайомлення членам Громадської ради при НАЗК, а завтра о 16 год. відбудеться засідання, до порядку денного якого буде внесено їх затвердження.  

"У нас це буде єдине питання", - підкреслила Корчак. 

Як повідомляв Укрінформ, проект рішення про затвердження результатів повної повірки е-декларацій міністрів було внесено на засідання НАЗК відбулося 25 травня, однак розгляд цього питання перенесли на 30 травня. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-