Порошенко просить Таяні розібратися з вояжами євродепутитів до Криму

Порошенко просить Таяні розібратися з вояжами євродепутитів до Криму

998
Ukrinform
Президент Петро Порошенко на зустрічі з президентом Європарламенту Антоніо Таяні висловив переконання, що Україна і надалі відчуватиме підтримку ЄП.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

"Глава держави відзначив, що Європейський парламент завжди був найбільш амбітним прихильником європейських устремлінь українського народу. Саме тому нинішнє підписання рішення ЄС про надання українським громадянам безвізового режиму є спільним досягненням... Порошенко висловив переконання, що Україна і надалі відчуватиме підтримку Європарламенту, зокрема щодо подальшого більш амбітного наповнення європейського порядку денного нашої держави", - йдеться у повідомленні.

Сторони висловили очікування, що наступним етапним рішенням має стати набуття чинності Угодою про асоціацію.

Глава Української держави також привернув увагу глави Європарламенту до триваючого порушення РФ Мінських домовленостей, свідченням чого є чергове загострення безпекової та гуманітарної ситуації на Донбасі.

Він відзначив важливість підтримки Європарламентом збереження санкційного режиму проти РФ до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включаючи Крим.

Президент України висловив різке засудження випадків протиправного відвідування окремими членами Європарламенту окупованих територій Криму та Донбасу і звернувся до президента ЄП з проханням дати адекватну відповідь та не допускати таких візитів у майбутньому.

Порошенко також підтвердив запрошення Таяні відвідати з візитом Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-