Санкції проти РФ: указ Порошенка набув чинності

Санкції проти РФ: указ Порошенка набув чинності

Оновлено
3489
Ukrinform
Указ Президента №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" набув чинності.

Про це повідомив на брифінгу секретар РНБО України Олександр Турчинов.

"Указ президента набув чинності, головне питання, щоб він почав працювати. Для цього доручено Кабміну, СБУ терміново відпрацювати механізм реалізацій положень цього Указу. Це дуже важливо", - сказав Турчинов.

Мережі "ВКонтакте" та "Одноклассники" використовувались для незаконного збору інформації, через них фактично ведеться інформаційна агресія проти нашої країни, вони використовуються для вербування агентури російськими спецслужбами, додав він.

Як повідомляв Укрінформ, згідно з Указом Президента України №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", обмежувальні санкції відповідно до рішення РНБО передбачають заборону інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru" та соціально-орієнтованих ресурсів "ВКонтакте" та "Одноклассники".

Крім того, санкції введені проти ТОВ "Яндекс" (Москва) і "Яндекс.Україна", російських компаній розробників-антивірусів "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>