Прем'єр Британії пропонує допомогти Києву з реформами - Порошенко

Прем'єр Британії пропонує допомогти Києву з реформами - Порошенко

Укрінформ
Під час офіційного візиту до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії відбулись переговори Президента Петра Порошенка з Прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

Під час зустрічі зокрема, обговорювалося розширення безпекового співробітництва, повідомляє прес-служба глави Української держави.

"Прем'єр-міністр запропонувала, щоб Велика Британія брала участь в цілій низці програм реформ. В тому числі, думаю, може бути ефективною співпраця в розробці та імплементації законодавства щодо служби фінансового розслідування", - розповів Президент журналістам після зустрічі.

Він нагадав, що доручив доопрацювати це питання, щоб зробити відповідну службу максимально ефективним та некорумпованим органом, ліквідувавши податкову міліцію.

Крім того, за словами Порошенка, під час зустрічі було обговорено співпрацю з імплементації судової реформи, з урахуванням пропозицій британських радників, досвіду та авторитету британської судової системи.

"Це лише невелика частина, про що вдалося домовитись на Даунінг-стріт. Також підняли питання візової лібералізації для українських громадян", - повідомив Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-