Призначення аудитора НАБУ: якщо не пройде жоден з кандидатів, БПП шукатиме третього

Призначення аудитора НАБУ: якщо не пройде жоден з кандидатів, БПП шукатиме третього

894
Ukrinform
Парламентська фракція "Блок Петра Порошенка" підтримає ту кандидатуру на посаду аудитора НАБУ, яка набрала найбільше голосів під час розгляду цього питання у профільному комітеті.

Про це журналістам повідомив член фракції Іван Вінник.

"Почитаю рішення Комітету з питань запобігання та протидії корупції. Там є рейтингове голосування, скільки голосів "за" було за кожну кандидатуру. Мені, власно, байдуже, хто це, жодні політичні забарвлення будуть недоречні", - сказав він.

Водночас Вінник висловився за те, що членом комісії з аудиту має бути громадянин України.

За його словами, якщо жодна з кандидатур не буде підтримана, "будемо шукати третю".

Як повідомляв Укрінформ, питання про призначення представника Верховної Ради в комісії з аудиту НАБУ стоїть у порядку денному на пленарному засіданні на вівторок. Минулого тижня парламент не зміг внести його до порядку денного, оскільки забракло голосів.

У четвер, 16 березня, частина членів комітету з питань протидії та запобігання корупції - представники від БПП, НФ та "Відродження" - рекомендували на розгляд парламенту дві кандидатури на посаду аудитора НАБУ.

Після цього голова комітету Єгор Соболєв заявив про нелегітимність зборів за участю 13-ти членів комітету, які вирішили "самостійно зібратися" 16 березня і проголосувати за кандидатури на посаду аудитора НАБУ. На цих зборах 12 членів комітету проголосували за винесення цього питання у сесійну залу, однак депутати на пленарному засіданні не змогли його внести до порядку денного. 

Після цього у п'ятницю, 17 березня, комітет знову зібрався для обговорення цього питання, однак забракло кворуму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-