Канада обіцяє Україні фінансову підтримку

Канада обіцяє Україні фінансову підтримку

2370
Ukrinform
Канада обіцяє сприяти економічному зростанню України та просувати у країні верховенство права.

Про це заявив міністр оборони Канади Харджит Саджан, передає кореспондент Укрінформу.

«Підтримка Канадою України – непохитна. Ми продовжуватимемо сприяти економічній стабілізації та зростанню, а також просувати демократію, права людини та верховенство права», - сказав Саджан.

Він додав, що Україна є дуже цінним союзником та другом для Канади.

«Канада стала першою Західною державою, яка визнала незалежність України у 1991-ому році і сьогодні, через більш, ніж 25 років, ми продовжуємо підтримувати нашого цінного союзника та друга», - наголосив міністр.

Окрім того, подальше надання допомоги Україні підтримують усі партії федерального парламенту Канади.

Таку думку висловила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, передає кореспондент Укрінформу.

«Я переконана, що канадці з усіх партій: Консервативної, Ліберальної та Нової демократичної – солідарні у своїй підтримці України. Саме тому ми мали одностайне схвалення Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною», - сказала Фріланд.

За її словами, Україна має потужну підтримку і серед членів уряду.

«Наш уряд, особисто я та прем'єр-міністр жорстко стоїмо на підтримку Україну і українці знають це», - зазначила глава зовнішньополітичного відомства Канади.

Вона також нагадала, що Канада рішуче засуджує незаконну анексію Криму.

«Щодо незаконної анексії Росією Криму та агресії проти України, то ми засуджуємо їх», - наголосила Фріланд.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні уряд Канади оголосив про своє рішення на два роки, до 31 березня 2019 року продовжити військову тренувальну місію UNIFIER в Україні.

У рамках цієї операції близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводили заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах. Втім, їх мандат завершувався 31 березня 2017 року, тому під час візиту прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо до Києва Президент Петро Порошенко звернувся до нього із проханням продовжити термін перебування інструкторів в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-