Уряд розширив коло осіб, які підлягають обов'язковому державному соцстрахуванню

Уряд розширив коло осіб, які підлягають обов'язковому державному соцстрахуванню

Укрінформ
Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні прийняв постанову, у якій було доповнено коло осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню, та коло платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування патронатними вихователями.

Про це повідомляється на сайті Мінсоцполітики.

«Кабінет Міністрів сьогодні своєю постановою вніс зміни до пункту 1 Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб. Коло осіб, зазначених у  цьому пункті, доповнено патронатними вихователями», - йдеться у повідомленні.

У Мінсоцполітики поінформували, що цей проект акта було розроблено на виконання пункту 2 розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку із запровадженням патронату над дитиною” від 19.10.2016 № 1692-VIIІ.

Цим Законом внесено зміни до законів України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” та „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” шляхом доповнення кола осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню, та кола платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування патронатними вихователями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-