Гройсман на зустрічі з Байденом: уряд не зупинятиметься на шляху реформ

Гройсман на зустрічі з Байденом: уряд не зупинятиметься на шляху реформ

Фото
2801
Укрінформ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та віце-президент США Джо Байден під час зустрічі у понеділок підбили підсумки взаємодії зі США під керівництвом Адміністрації президента Барака Обами, обговорили поступ України на шляху реформ та подальшу співпрацю.

Про це повідомляє Урядовий портал

"Я хочу запевнити Вас у тому, що мій уряд і я особисто як Прем'єр-міністр не збираємося зупинятися на шляху проведення змін усередині країни. Ми і далі будемо йти шляхом реформ, які принесуть мир, стабільність і спокій у нашу державу. Ми будемо робити все для того, щоб Україна відбулася, щоб зусилля, які докладалися та докладаються, привели нас до успіху. Я точно знаю, що зміни, які ми робимо, будуть найкращим внеском в успіх нашої країни", - підкреслив Гройсман.

Голова уряду зазначив, що Україні потрібні реформи. "Наші реформи, зміни, відкритість потрібні нам, ефективна боротьба з корупцією потрібна нам. І це не просто високі слова - це те, що буде робити нас сильними. З нашого боку ми на 100% віддані змінам у нашій країні і будемо все робити для того, щоб і Ваш внесок, який Ви робили не один рік, мав успіх", - наголосив Гройсман.

Прем'єр-міністр подякував за тверду та незмінну позицію США та особисте лідерство Джо Байдена у справі мобілізації міжнародної допомоги та підтримки територіальної цілісності і суверенітету України.

"Ваша особиста роль, особливо за останні роки виборювання нашої незалежності є надзвичайно важливою для нашої країни у всіх сферах. Я хочу подякувати за віру в Україну, за те, що Україна була і залишається у Вашому серці. Я знаю, що через 4 дні Ваша увага до нашої держави не буде меншою, ніж була досі", - підкреслив Гройсман.

Він відзначив зусилля Адміністрації президента Барака Обами, спрямовані на протидію російській агресії, на надання допомоги Україні - військового озброєння нелетального характеру, проведення тренувань українських військових, медичної допомоги пораненим та експертної допомоги для проведення внутрішніх реформ.

Він нагадав, що Сполученими Штатами Америки було прийнято рішення про надання кредитних гарантій обсягом 3 млрд доларів, що стало вагомим внеском у стабілізацію економіки України.

Гройсман високо оцінив санкційну політику США щодо Російської Федерації та привітав нещодавнє продовження санкцій проти політиків та компаній із Росії. Санкції повинні залишатися в силі до моменту повної імплементації Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, включаючи Крим, підкреслив Прем'єр.

Глава уряду наголосив на готовності України та керівництва країни до подальшого розвитку стратегічного партнерства зі США. Він відзначив важливість допомоги США для трансформації України у ключових напрямках, серед яких: реформування митної служби, боротьба з корупцією, проведення децентралізації та підтримка енергетичної безпеки.

Гройсман поінформував гостя про кроки уряду у продовженні внутрішніх реформ та реалізацію програми співпраці з Міжнародним валютним фондом. Серед пріоритетів уряду – посилення незалежності судової гілки влади, проведення масштабної приватизації державних підприємств, продовження реформування енергетичного сектору, банківської галузі, а також реформування Пенсійного фонду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-