Христя Фріланд чудово розуміє ситуацію в Україні - посол Шевченко

Христя Фріланд чудово розуміє ситуацію в Україні - посол Шевченко

1860
Ukrinform
Протягом першого року роботи канадського федерального уряду на чолі із Джастіном Трюдо, Україні вдалося донести до офіційної Оттави свою позицію.

Про це кореспондентові Укрінформу заявив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

«Ми можемо констатувати, що нам вдалося використати рік, що минув, аби допомогти новому уряду Трюдо скласти повноцінне уявлення про ситуацію в Україні», - сказав Шевченко.

Він додав, що новий глава МЗС Канади Христя Фріланд теж чудово розуміє, що відбувається в Україні. «У цьому є свої плюси і мінуси. З одного боку, їй не треба нічого пояснювати про війну на Донбасі, про анексію Криму і про наше прагнення до свободи, але з іншого боку, вона так само достеменно знає про українську корупцію, про проблеми в українській економіці, про слабкість української еліти», - зазначив Шевченко.

Через це розмова із міністром Фріланд має бути «дуже чесною, прагматичною і направленою у майбутнє». «Ми повинні дивитися, як Україна і Канада можуть разом бути надійними партнерами у майбутньому. Це мають бути взаємовигідні відносини двох сильних держав, які стоять на правильних цінностях», - наголосив посол.

Як повідомляв Укрінформ, канадка українського походження Христя Фріланд сьогодні була призначена міністром закордонних справ Канади. Її попередник на цій посаді – Стефан Діон вирішив припинити свою 21-річну політичну кар’єру.

До приходу в політику Христя Фріланд займалася журналістикою, довгий час висвітлюючи події в Україні та Росії для провідних світових ЗМІ. З листопада 2015-ого року по січень 2017-ого займала посаду міністра міжнародної торгівлі у федеральному уряді Канади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-