Технологічно МЗС готове до запровадження візового режиму з РФ - Беца - 23.12.2016 10:29 — Новини Укрінформ
Технологічно МЗС готове до запровадження візового режиму з РФ - Беца

Технологічно МЗС готове до запровадження візового режиму з РФ - Беца

1323
Ukrinform
Технологічно Министрество закордонних справ буде готове до запровадження візового режиму з Росією. 

Про це розповіла прес-секретар міністерства Мар'яна Беца в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Дійсно, ми аналізуємо це питання, воно не нове. У будь-якому разі, технологічно МЗС буде готовий до запровадження такого режиму, якщо буде прийнято політичне рішення відповідними компетентними органами. Є ще ряд питань, які потрібно зважено розглянути, врахувати, і насамперед, наслідки для пересічних громадян, оскільки їх майже 3 млн, які живуть у РФ, і захист яких є нашим пріоритетом. Безперечно, це питання політичних в’язнів, ми вживаємо всіх заходів для їх звільнення, ми працюємо, і для цього нам потрібні потужні закордонні дипломатичні установи", - сказала Беца.

За її словами, візовий режим з Росією не вирішить проблему з тимчасово неконтрольованим Україною кордоном.

"Безумовно, ми розуміємо, що проблема запровадження візового режиму не врегулює питання тимчасово неконтрольованої урядом України частини російсько-українського державного кордону. Це досить складне питання. І ще дуже важливий фактор - це питання Криму", - зазначила вона.

Прес-секретар МЗС також не виключає дзеркальної відповіді РФ на запровадження Україною візового режиму.

"Ми не виключаємо також, що у разі запровадження візового режиму можливі будь-які провокації з боку Росії. З одного боку, це може бути дзеркальна реакція - запровадження візового режиму з Україною, з іншого боку, це може бути і відсутність дзеркальної реакції з боку РФ. Тому не зменшиться потік українських громадян у РФ і не зніме з порядку денного питання їх безпеки в Росії", - сказала Беца.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>