У Кабміні сказали, що розглянуть на завтрашньому засіданні

У Кабміні сказали, що розглянуть на завтрашньому засіданні

1932
Ukrinform
Члени Кабінету міністрів України 30 листопада затвердять план заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік.

Відповідний проект розпорядження стоїть у порядку денному засідання КМУ на середу, розміщеному на Урядовому порталі.

Доповідатиме це питання міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Міністри також мають погодити план дій щодо впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" на 2016 - 2018 роки.

Крім того, уряд може затвердити порядок залучення радників у процесі приватизації об’єктів державної власності.

На середу заплановане ухвалення порядку проведення конкурсного відбору та призначення керівника державного комерційного підприємства та казенного підприємства, які належать до наукових установ, а також внесення змін до положення про Державний реєстр лікарських засобів.

Урядовці можуть затвердити порядок ведення Реєстру аудиторів із сертифікації (агрономів-інспекторів), а також порядок ведення Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

Віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко доповість про деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних.

Розгляд проекту розпорядження уряду щодо  затвердження плану приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства "Криворізька теплоцентраль" також запланований на середу.

Крім того, Кабмін має погодити підписання Генеральної угоди з урядом  Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-